Mapa stránek Napište nám

Úvodní strana Výstavnictví Fotogalerie 2007

Fotografie / Photos - Kolesa 09.06.2007

BIS-1, Nejlepší pes / Best male

VBP - Fernando Marco Bohemica - Skrhová A.

BIS-2, Nejlepší fena / Best female

TČF - Isabelle Iris Bohemia Timothy - Paroubková J.

Nejlepší velký pes / Best standard male

VBP - Fernando Marco Bohemica - Skrhová A.

Nejlepší velká fena / Best standard female

VČF - Elated Empress Diamond And Pearls - Zvoníčková V.

Nejlepší střední pes / Best miniature male

SSP - Silver Zabou Vom Schwarzen Frettchen - Schuster S. (D)

Nejlepší střední fena / Best miniature female

SČF - Asarah De Nigromanta - Grünfeldová S.

Nejlepší trpasličí pes / Best dwarf male

TSP - Amigo Silver Star Marky - Pištěková D.

Nejlepší trpasličí fena / Best dwarf female

TČF - Isabelle Iris Bohemia Timothy - Paroubková J.

Nejlepší toy pes / Best toy male

TOYBP - Whitney´s Top Dancer - Větvinská Vršecká Z.

Nejlepší toy fena / Best toy female

TSF - Cherry Nagato - Peterková R.

Nejlepší mladý pes / Best junior male

SČP - Bandolero De Nigromanta - Grünfeldová V.+S.

Nejlepší mladá fena / Best junior female

SČF - Dancing Daphne Andrea´s Flower - Kuss F.

Nejlepší dorost pes / Best puppy male

TČP - Mario Bohemia Timothy - Jelínková Z.

Nejlepší dorost fena / Best puppy female

TOYBF - Moravia Victory In Mind - Větvinská Vršecká Z.

Nejlepší štěně pes / Best baby male

VBP - Tony White Envisan - Kovaříková D.

Nejlepší štěně fena / Best baby female

SČF - Greisy Dark Cloud - Horynová D.

Nejlepší čestný pes / Best honour male

TSP - Edgar z Trianonu - Zedníková E.

Nejlepší čestná fena / Best honour female

VBF - Every Of My Heart Minarett - Větvinská Vršecká Z.

Nejlepší veterán fena / Best veteran female

VBF - Di Tiffani Marco Bohemica - Hlubučková M.

Nejlepší vícebarevný pudl / Best multi-colour poodle

TČSPF - Valerie Von Altendorf - Vlasáková J.

Nejlepší pár psů / Best couple

TOYČB - Envisan - Kovaříková D.

Nejlepší chovatelská skupina / Best group

VB - Envisan - Kovaříková D.

Nejlepší moderní střih I. / Best modern clip I.

TOYČP - Ipsen Přeloučská Pečeť - střihač: Paroubková j.

Nejlepší moderní střih II. / Best modern clip II.

SAP - Noel Aureus Ytaner - střihač: Králová D.

Juniorhandling I.

1.místo - Mayáš Brejcha

Juniorhandling II.

1.místo - Kovářová P.

Dítě a pes / Children and dog

1.místo - Pospíšil P.

Počet položek: 75,  Další » Stránka 1 z 3

Stránky: 1, 2, 3

Nahoru

copyright © 2006 KPACHP 
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti |  

created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2