Mapa stránek Napište nám

Úvodní strana Výstavnictví Fotogalerie 2006

Fotky z výstavy - Praha 18.11.2006

BIS-1, Nejlepší fena

BIS-1, Nejlepší fena

VAF – Scarpebox Donna Arancione – Lehtila A.

BIS-2, nejlepší pes

BIS-2, Nejlepší pes

TOYBP – Whitney´s Top Dancer – Větvinská-Vršecká Z.

Nejlepší velký pes

Nejlepší velký pes

VAP – Joiner´s Quality Afina Arnold – Uotila+Lehtila

Nejlepší velká fena

Nejlepší velká fena

VAF – Scarpebox Donna Arancione – Lehtila A.

Nejlepší střední pes

Nejlepší střední pes

SČP – Pedro Black Sakké – Čechtická + Kusmierczak

Nejlepší střední fena

Nejlepší střední fena

SBF – Miss Lu Lu of Dreaming Wonder – Vollrath Ch.

Nejlepší trpasličí pes

Nejlepší trpasličí pes

TSP – Sejcon Grey Gipsy – Čechtická A.+K.

Nejlepší trpasličí fena

Nejlepší trpasličí fena

TČF – Isabelle Iris Bohemia Timothy – Paroubková J.

Nejlepší toy pes

Nejlepší toy pes

TOYBP – Whitney´s Top Dancer – Větvinská-Vršecká Z.

Nejlepší toy fena

Nejlpší toy fena

TOYSF – Aneli z Racheru – Peterková R.

Nejlepší mladý pes

Nejlepší mladý pes

TČP – By Jagger Velvet Garden – Větvinská-Vršecká Z.

Nejlepší mladá fena

Nejlepší mladá fena

SHF – Michaella Braunkönigin – Joch V.

Nejlepší dorost pes

Nejlepší dorost pes

TČP – Alvin Prague Honey – Tolmanová J.

Nejlepší dorost fena

Nejlepší dorost fena

TČF – Lady In Black Top Narcis – Kovářová P.

Nejlepší veterán pes

Nejlepší vetrán pes

SBP – Foibos Arcanus Iliria – Farkašovská A.

Nejlepší veterán fena

Nejlepší vetrán fena

SČF – Gloria Black Sakké – Čechtická A.+K.

Nejlepší pes třídy čestné

Nejlepší pes třídy čestné

TSP – Wallenberg´s Simpley The Best – Krajská V.

Nejlepší fena třídy čestné

Nejlepší fena třídy čestné

THF – Berenica Romy´s Choco – Marešová L.

Nejlepší pes třídy štěňat

Nejlepší pes třídy štěňat

SČP – Bandolero De Nigromanta – Nováček E.

Nejlepší fena třídy štěňat

Nejlepší fena třídy štěňat

SČF – Bamboocha De Nigromanta – Krajtlová M.+V.

Nejlepší jedinec třídy štěňat

Nejlepší jedinec třídy štěňat

SČP – Bandolero De Nigromanta – Nováček E.

Nejlepší vícebarevný pudl

Nejlepší vícebarevný pudl

TOYČspálF – Peggy – Vynikalová K.

Nejlepší pár psů

Nejlepší pár psů

SČ – Sakké – Čechtická A.+K.

Nejlepší chovatelská skupina

Nejlepší chovatelská skupina

VB – Envisan – Kovaříková D.

Nejlepší moderní střih

Nejlepší moderní střih

VČF – Andromeda z Černého Panství – střihač: Divišová Romana

Dítě a pes

Dítě a pes

1.místo - Matyáš Brejcha

Počet položek: 102,  Další » Stránka 1 z 4

Stránky: 1, 2, 3, 4

Nahoru

copyright © 2006 KPACHP 
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti |  

created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2