Všichni, jimž se během nočního odpočinku občas zdají erotické sny, mi budou určitě souhlasit, že mají něco do sebe. Mezi podobně přitažlivé počítám určitě i takové, ve kterých člověk dokáže létat… Ale ty dnes řešit nebudeme. Na erotických snech se dá najít spousta pozitiv. Člověk v nich může spát, s kým chce, a může v nich dělat věci, které by v reálném životě třeba dělat nemohl. A o tom to je! Proto jsou erotické sny plné fantazií a nesplněných přání. Erotickým snům a důvodům, proč je máme, se věnují i vědci.

 Máte erotické sny? Sny o sexu? A co se v nich odehrává? Zeptali jsme se čtenářů a tady jsou zajímavé odpovědi…

Václav, 47 let, profesionální potápěč

Budu upřímný, já už v současnosti žádné lechtivé sny nemívám. Většinou hned usnu a tvrdě spím po celou noc. Nic si ráno nepamatuji a myslím, že se mi v podstatě ani sny nezdají. A jestliže ano, pak jen takové ty obyčejné, jako ze života. Za dob mládí, když jsem byl v plné síle,  to ale bylo úplně jinak. Zdály se mi erotické sny skoro každý den, tedy vlastně noc. Obzvlášť v době, kdy jsem neměl sexuální partnerku, takže jsem tento tlak potřeboval nějak odfiltrovat. A co se mi zdálo? V takovýchto snech jsem měl úplně normální slečnu a úplně normálně jsme se milovali. Nic zvláštního, já nejsem žádný extrémista.

Alex, 19 let, manažer

Já mívám dost divoké erotické sny. Většinou jsem v nich s více ženami najednou. Starají se o mě erotické masérky a já se samozřejmě starám také o ně. Takže je to takový jedna velká sexuální orgie. Mnohdy se mi zdá také o Asiatkách nebo ženách tmavé pleti. Ve snu všichni tančíme nazí a užíváme si to. Moje partnerka o tom ví a je ráda, že takové věci nedělám v reálném životě. My máme skvělý sexuální život, takže nám to oběma takto vyhovuje.

Jan, 32 let, účetní

Já jsem takové sny asi nikdy neměl. Nejsem nějak moc sexuálně aktivní, takže jsem celkem v klidu, i když nemám sex třeba půl roku. A nikdy jsem o tom ani nepřemýšlel.

Pavel, 28 let, asistent na VŠ

Já si své erotické sny opravdu užívám. Mívám je občas, většinou ve dnech, kdy z nějakého důvodu nemáme s přítelkyni sex. Ale to se naštěstí moc často nestává. Jsem s naší situací v sexu spokojený. A co se mi zdá? Většinou se mi zdá, že spím se svou přítelkyní. Ale nebudu lhát. Občas se mi zdá i o sexu s jinými ženami. Třeba když vidím film s nějakou krásnou herečkou. A nejčastěji proto, že v onom filmu je nějaká erotická scéna. Tak si ji pak ve snu v podstatě zopakuji s tou stejnou herečkou. Přítelkyni to ale neříkám, cítila by se odstrčená a žárlila by.

Janina, 23 let, realitní agentka

Mně se zdají akorát erotické sny se ženami. Mám svého přítele a o ženy ve skutečnosti zájem nemám. Ve své podstatě ani nevím, proč se mi tento typ snů v noci vkrádá do spaní. Vždy se cítím ráno docela zvláštně a nějak tomu nerozumím. Možná je to signál mého těla, abych se něco dozvěděla o svojí sexuální orientaci. Zatím zůstávám jen u snění.

František, 55 let, ekonom

Já mívám sny se sexuální tematikou vždy, když začnou být vysoké teploty a ženy začnou nosit krátké sukně, krátké kalhoty a tílka. Poslední dobou je město plné žen bez podprsenek, a to je tedy hned důvod, proč muž dostane chuť na sex. Pokud ho zvládnu realizovat s manželkou, jsem dost unavený a spím velice tvrdě. Pokud ale manželka v takovém případě odmítne, občas se mi nějaký takový hanbatý sen zdá. 

A co ty vaše? Obsahují rovněž zakázané radosti? A svěříte se vašim partnerkám? Vzrušuje je to? Těšíme se, až se nám svěříte v komentářích!

Renáta Šímová