Mapa stránek Napište nám

Úvodní strana Výstavnictví Výsledky výstav 2006

Výsledky z výstavy KPaCHP - Praha - 18.11.2006

Rozhodčí: Henrik Hannelius (FIN) - pudl trpasličí a střední, Dagmar Salichová - pudl toy a trpasličí

Jména a fotografie jednotlivých vítězů odpoledních soutěží naleznete ve fotogalerii.

Nejlepší pudl: VAF – Scarpebox Donna Arancione – Lehtila A. Nejlepší pudl: VAF – Scarpebox Donna Arancione – Lehtila A.

Čekatelé dorost šampiona

TOYAF – Doris Maria Magdalensis – Voršilka M.
TOYČF – Heimaey O´Brien Earls Legend – Vaněk V.
TBP – Hagy z Alpské vyhlídky – Netrefová D.
TČP – Alvin Prague Honey – Tolmanová J.
TČF – Lady In Black Top Narcis – Kovářová P.
TSF – Camelie – Letáček M.
SBF – Aileen Elaicor – Skuhrová J.
SČP – Bandolero De Nigromanta – Nováček E.
SČF – Bamboocha De Nigromanta – Krajtlová M.+V.
SČF – Dancing Daphne Andrea´s Flower – Kuss F.
SHF – Hestia Brown Neraka – Hudcová K.
SSF – Aurora Aneba Star – Dvořáková J.

Čekatelé mladého šampiona, CAJC

TOYBF – Bianco White Towadako – Pelčarská V.
TOYČP – A.J. First Great Bohemia – Suchoňová Z.
TOYHF – Aneli Australis z Moravských Hranic – Molnárová J.
TAF – Bonne Golden Banjimy – Rippelová E.
TČP – By Jagger Velvet Garden – Větvinská-Vršecká Z.
TČF – Hanny od Hradecké Královny – Horská P.
TČBF – Brittany Happy Mubarka – Kolísková D.
THP – Keyran Choco Naky – Krajtl V.
THF – Yacaranda of Lovely Children – Bejleková J.
TSF – Giselle z Trianonu – Vaněk V.
SČF – Casia Black Novartis – Váňová J.
SHF – Michaella Braunkönigin – Joch V.
VBP – Qwen White Envisan – Tichotová R.

Čekatelé šampiona, CAC

TOYBP – Whitney´s Top Dancer – Větvinská-Vršecká Z.
TOYČspálF – Peggy – Vynikalová K.
TOYSP – Bon Niké Agility-Sport – Polánková J.
TOYSF – Aneli z Racheru – Peterková R.
TBP – Baculo Fi-Evika – Milatová A.
TČP – Balantés Banzette – Kašparová H.
TČP – Little Wizard´s Black Chicco – Kretzschmar V.
TČF – Kassy Bohemia Timothy – Molnárová J.
TČF – Isabelle Iris Bohemia Timothy – Paroubková J.
TČBP – Onyx Harlekin Envisan – Kovaříková D.
TČBF – Oriana Harlekin Envisan – Kovaříková D.
TSP – Yorick Silver Kladenská Romance – Hermanová E.
TSP – Edgar z Trianonu – Zedníková E.
TSF – Dolores Silver Al Vavro – Hermanová E.
TSF – Daphne Silver Al Vavro – Vávrová A.
SAP – Noel Aureus Ytaner – Falter M.
SAF – O, Manon! Aurea Ytaner – Smyčková R.
SBF – Miss Lu Lu of Dreaming Wonder – Vollrath Ch.
SČP – Angel De Nigromanta – Grünfeldová V.+S.
SČF – Angelica De Nigromanta – Grünfeldová V.+ S.
SČF – Donna Elena vom Badener Rebland – Höhne B.+S.
SHP – Lukas Braunkönigin – Daum R.
SSP – Artush Grey z Nového Království – Holubová J.
VAP – Joiner´s Quality Afina Arnold – Uotila+Lehtila
VBP – Hugo Boss Marco Bohemica – Klobasová A.
VBP – Bruklin White Stříbrný Klas – Hejdová K.
VBF – Paola White Envisan – Šťastná A.
VČP – Prince Of Black Mistral Robin – Léska J.
VČF – Aaria Black z Hradu Grabštejna – Léska J. ´

Čekatelé šampiona šampionů, CAC

TČF – Little Wizard´s Black Chandra – Höhne B.
TSP – Sejcon Grey Gipsy – Čechtická A.+K.
SČP – Pedro Black Sakké – Čechtická + Kusmierczak
SČF – Bonita vom Badener Rebland – Höhne B.+S.
SHP – Inapat´s Flamenco – Trhoňová E.
SHF – Goria Brown Neraka – Čechtická+Hudcová
VAP – Lambert z Hauserova Království – Hauserovi A.+M.
VAF – Scarpebox Donna Arancione –Lehtila A.
VBP – EveryOf My Heart Minarett – Větvinská-Vršecká Z.
VBF – Joiner´s Quality Uris Ursula – Lehtila A.

Čekatelé čestného šampiona

THF – Berenica Romy´s Choco – Marešová L.
TSP – Wallenberg´s Simpley The Best – Krajská V.

Čekatelé vetrán šampiona

TBF – Anni Mineo – Klingerová M.
TČF – Cyntia Královský Hradec – Brejchová P.
SAP – Golden Xenamon Ytaner – Křížová E.
SBP – Foibos Arcanus Iliria – Farkašovská A.
SČF – Gloria Black Sakké – Čechtická A.+K.
VAP – Golden Aristid od Zlaté Královny – Rippelová E.

Počet položek: 8,  Další » Stránka 1 z 4

Stránky: 1, 2, 3, 4

Nahoru

copyright © 2006 KPACHP 
Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti |  

created by Wizards.cz | powered by SiteWizard | XHTML 1.0 | CSS 2